top of page
Akcie

RODINNÁ OSLAVA

Rodinné oslavy zbližujú rodinu a priateľov. Zorganizujeme Vám oslavu podľa Vašich predstáv, či už so servírovanou hostinou alebo formou bufetu.

SMÚTOČNÉ POSEDENIE

 

Posledná rozlúčka s našimi blízkymi je emocionálne vypätá a náročná udalosť pre každú rodinu, preto Vám pri usporiadaní smútočného posedenia pomôžeme a podľa možností všetko uľahčíme.

SVADBY

Zažite svadobný deň plný radosti, šťastia, v kruhu rodiny a priateľov. Zabudnite na komplikácie a starosti pri prípravách svadobnej hostiny a svadobného cateringu. Vychutnajte si svadbu podľa Vašich predstáv a zvyšok nechajte na nás.

KRSTINY, BIRMOVKA,

SVÄTÉ PRIJÍMANIE

Prežite duchovné a jedinečné chvíle kresťanských sviatosti krstu, 1. svätého prijímania a birmovky s najbližšou rodinou v našej reštaurácií.  Výnimočný priestor, lahodné slávnostné menu a tématickú výzdobu pripravíme podľa Vašich individuálnych požiadaviek.

FIREMNÉ STRETNUTIA

V živote každej firmy sú významné momenty - dosiahnutie obchodných plánov, príchod nového klienta, rozširovanie portfólia spoločnosti, teambuilding, spoločenský event alebo utužovanie vzťahov so zákazníkmi.

 

PROMÓCIE, STUŽKOVÁ

 

Promócie a stužková slávnosť sú udalosťami, ktoré majú mať v našich spomienkach trvalú hodnotu a patria k významným dňom v našich životoch. Užite si tieto životné okamihy bez starostí a venujte sa len svojim blízkym. 

AKCIA
bottom of page